Hakkımızda

Müşteri odaklı teknik çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.
Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.
Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Neden İddalıyız :Biz işimizi iyi biliyor ve iyi çalışıyoruz insan kaynaklarımız sürekli arge yapıyor müşteri taleplerini ustalarımız aracılığı ve birebir görüşmelerle inceliyor ve varsa eksiğimiz düzeltiyoruz.Bizi tercih etmiş tüm müşterilerimiz müşteri takip programımız’a kaydediyor iş sonrası hizmeti daima sağlamak istiyoruz  blok notla müşteri bilgilerini çöpe atan , çalışma yapılan yerde ne yapıldığını unutan geçici olarak bu işi yapan ,ek gelir için çalışan usta veya ekip bizde bulamaz’sınız işimizi bilerek ,severek yapıyoruz gelişmek istiyor gelişiyor ve iyi değil en iyi olma hedefi ile ilerliyoruz ilginize teşekkür ederiz .
Tamircimiz ekibi

sosyal medyada paylaş
Etiketler:
Bize Ulaşın
Çeliktepe Mah. Yıldırımbeyazıt cad. No:27 Kağıthane - İstanbul
0212 325 72 21 - 0532 788 84 04
tamircimiz@gmail.com
Sitemiz Hakkında

Müşteri odaklı teknik çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Copyright © 2018

Top